דף הבית נדל"ן שוק הנדל"ן, לא מה שחשבתם: כך תנצלו את ההזדמנות להרוויח מהתחום הכלכלי הכי רותח במדינה

שוק הנדל"ן, לא מה שחשבתם: כך תנצלו את ההזדמנות להרוויח מהתחום הכלכלי הכי רותח במדינה

דירה, בית: בעלות על נכס נדל"ני הפכה להיות ההישג הכלכלי הנחשק ביותר בשוק הישראלי, ונדמה שכל משק בית משקיע את כל התשומות והמשאבים במטרה זו. אך בשוק הנדל"ן קיים פוטנציאל רווח שרוב האנשים מתעלמים ממנו

אם בשנות חייכם כבר הספקתם לרכוש או למכור נכס נדל"ני, אתם בוודאי יודעים שמדובר במהלך כלכלי משמעותי המשפיע על כל ההתנהלות הכספית ליתר החיים. בין אם עשיתם זאת בעזרת משכנתא ובין אם לאו; בוודאי ראיתם שבמקח והממכר, יש מי שיוצא בצד המרוויח, ויש מי שיוצא בצד המפסיד. רוב האנשים לא מספיקים לבצע מהלכים כאלה יותר מפעם או פעמיים בחיים, וגם אז, מטרת ההשקעה בדרך כלל תהיה – דיור. אך בשנים האחרונות, בשל ההתחממות הרצינית של שוק הנדל"ן הישראלי המציג תנודות משמעותיות בעיקר באיזורים המתפתחים – נוצרו הזדמנויות להשקעה נדל"נית, לא למטרות דיור אישי, כי אם למטרות רווח ושיפור איכות החיים האישית והפיננסית.

איך מרוויחים? לומדים את החוקים

בראשי פרקים: אתם קונים נכס, משביחים אותו, ומוכרים אותו מחדש ברווח של עשרות אחוזים. נשמע פשוט, לא?
לא בדיוק… אז איך תעשו את זה נכון? – הלכנו לשמוע מהמומחים של מכללת פסגות כיצד: שחר בוזין, מנהל תחום הנדל"ן במכללה, מספר: "אני נתקל בהמון גברים ונשים במכללה, שבאים ללמוד בידיעה שהם הולכים לעבוד בלייצר לעצמם כסף. הם אינטליגנטים ומוכשרים, ורובם מתחילים להשקיע אפילו תוך כדי הקורס. כולם יוצאים מכאן עם ידע עצום, סיפוק אדיר וכמובן כסף. אני רואה כאן אנשים מדהימים שיודעים מה הם רוצים ועושים הכול כדי להשיג את זה."

בוגרים מספרים

"אני הכרתי רק מושגים בסיסיים בתחום: ריבית, תשואה, וזהו בערך," מספרת הדס שמואלוביץ', בת 34 מדרום הארץ: "עבדתי כמה שנים בתור מורה, והאמת היא שמאסתי בלהיות שכירה, ובעיקר רציתי להרוויח כסף.

מהר מאוד נרשמתי לקורס בבאר-שבע שלמדתי בו הכל: לחשב שווי נכס, מה המשמעויות של מס רכישה, איך מתנהלים מול עורכי דין, שמאים, עיריות, איך להוציא מהבנקים את ההצעות הכי שוות, ועוד ועוד.
לאט לאט את רואה שזה ממש לא בשמיים, שכל ההפחדות על 'עולם גברי' או 'קליקה סגורה למביני עניין' – הכול קשקוש. במהלך הלימודים, המורה התותח שלי הכיר לי כל מיני אנשים מהתחום, הכניס אותי לקבוצות ווטסאפ של שמאים, של שיפוצניקים, עשה לי 'מינגלינג' עם כל האנשים הנכונים.
מאז שסיימתי את הלימודים הספקתי לעשות 3 עסקאות מוצלחות, הנה רק לפני שבועיים מכרתי בית פרטי בבאר-שבע שקניתי ומכרתי אחרי 4 חודשים ברווח של 200 אלף ₪ (!). באיזו עוד עבודה הייתי מצליחה לייצר כזאת הכנסה? מבחינתי זה אקזיט לכל דבר."

סיור שטח ביפו עם שחר בוזין, מרצה בכיר בקורס יזמות והשקעות בנדל"ן

רכשו כלים פרקטיים בהשכלה פיננסית עם התמחות ביזמות ונדל"ן

אותו הדור המנוסה שמתפנה עם הפרישה להתמקצע בתחום הנדל"ן מייצר ביקוש גובר והולך לקורסים מקצועיים המספקים כלים פרקטיים של השקעות מניבות, בלי צורך בניסיון מיוחד, "ראש אנליטי" או איזה חוש שישי עלום – מונחים הלקוחים מן העולם הישן. ההנחה הרווחת היא שישנו גם צורך בהון עצמי ראשוני גבוה – אך זאת טעות. במכללת פסגות, מוסד מן השורה הראשונה בתחום בישראל, כל אחד יכול ללמוד את עולם הנדל"ן באופן מקיף – 360 מעלות: ניתוח פוטנציאל של אזור, יצירת מימון לעסקה, מיסוי ודיני מקרקעין, שימוש בטכנולוגיות נדל"ן, סיורי שטח ועוד.

למעשה, זוהי ההזדמנות החדשה והטרייה של כל אחד, בכל גיל, להיכנס לתחום העסקי הרותח ביותר בכלכלה הישראלית, בין אם כקריירה שניה ובין אם כאמצעי לייצור רווח על מנת להבטיח עתיד כלכלי להמשך החיים. במכללת פסגות נלמדים כלים פרקטיים לכניסה לשוק הנדל"ן והצלחה בו, גם בלי הון התחלתי או נכסים בבעלות מוקדמת.

שוחחו חינם עם יועץ לימודים – והבינו כיצד למנף את ההזדמנויות שהשוק מזמן לכם לרווחים משמעותיים

 

מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995 ("חוק הייעוץ"), למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.