דף הבית השקעות כסף חכם 10 טיפים לחסכון בכסף לחיים מאוזנים

10 טיפים לחסכון בכסף לחיים מאוזנים

כסף הוא חשוב, ללא חשיבות למצב שבו אדם נמצא במסע הכלכלי שלו, אבל כולנו מודעים לכך שדרושה תקרית אחת קטנה  להפוך את כל המאזן הכלכלי. כדך שזה חשוב  לשמור כסף למשבר כלכלי. בהשמך כמה טיפים שניתן להשתמש בהם כדי לעקוב אחר הרגלי הבזבוז שלכם כדי למנוע תקרית כזו.

טיפים מועילים לחסכון בכסף
0
 1. תפסיקו לאסוף ותתחילו למכור

לאנשים יש הרבה דברים שהם לא משתמשים בהם. אבל כל זאת, הם שומרים את הדברים האלה. קודם כל, אדם לא צריך לקנות דברים כאלה מלכתחילה, אבל מאחר וכבר יש כלם אותם, תנסו למכור אותם. כיום יש מספר אתרים באינטרנט בהם ניתן למכור את הדברים שלנו. ולהשתמש בכספים מהמכירות לקדם מטרות כלכליות.

 1. הירשמו לתגמולי שירות לקוחות חינמיים

קיים מספר של מוכרים שמושכים את הלקוחות על דיי נתינה של ניקוד מתנות על כל קנייה שהם מבצעים ללא חשיבות למקום המחייה שלהם. אז תנסו להירשם לזה. פשוט תייצרו חשבון ב-Yahoo או ב-Gmail למטרה הזו ולאסוף כמה כרטיסים שאתם רוצים. אתם יכולים לשמור את המתנות האלה  וצבור נקודות על קניות על ידי שימוש בכרטיסי אשראי עבור החזר או הטבות נוספות. תזכרו את הנקודה הקודמת ולקנות רק את מה שאתם צריכים.

 1. תחליטו מהי רשימת הקניות שלכם ותיצמדו אליה

תיצרו רשימת מטלות לקניית מצרכים. זו הדרך הקלה ביותר לחסוך כסף בגלל שאתם תקנו רק דברים ברשימה הזו. כשאין לכם רשימה, אתם נוטים לקנות דברים לא מתוכננים ולבצע קניות אימפולסיביות, דברים שעולים לכם כסף שלא באמת נדרשים.

יצירת רשימת קניות לא רק עוזרת לכם לקנות מוצרים שמתאימים לתכנית האכילה שלכם, היא גם עוזרת לכם להימנע מלקנות מוצרים שעלולים להתבזבז.   הקטע החשוב הוא לא יצירת הרשימה, אבל ההיצמדות אליה.

 1. תסדרו את הארון

תסתכלו בארונות שלכם ושם תוכלו למצוא את כל הדברים אינכם צריכים ושאתם לא משתמשים בהם. אל תזרקו אותם סתם ככה, השתמשו בהם לטובתכם.  אתם יכולים למכור אותם באיביי או בחנות משכון, או תתרמו אותם להפחתת מס.  כל האפשריות האלה גורמות לכסף בכיס שלכם בכות כל הדברים האלה שאינכם צריכים או רוצים יותר.   סידור הוא גם חוויה מרעננת פסיכולוגית.

 1. הזיזו את חשבון הבנק שלכם כדי לקבל הטבות

הבנקים של היום מציעים מספר של הטבות כדי לפתות לקוחות, כמו ריבית גבוהה או מסים הוא הפחתת תשלום חודשי וקירובו לאפס. תנסו לחקור את הצעות הבנקים של היום. כמה בנקים אפילו מציעים הטבות מידיות להרשמה ופתיחה של משתמש ועל סידור של אחסון ישיר.

 1. הימנעו מאוכל נוח ומזון מהיר

במקום זלילה של  ארוחות ערב מוכנות מראש או מזון מהיר כשאתם מגיעים הביתה, כדאי לכם להכין אוכל בריא ופשוט בעצמכם. בישול למשך שעה יכול להשאיר אתכם עם מספר חטיפים זולים וקלים לעשייה ובנוסך כמה אפשרויות לארוחת ערב. לא רק שזה יחסוך לכם כסף, אבל גם ישמור על הבריאות שלכם שהיא תוצאה אפילו טובה יותר מסתם חיסכון.

 1. התקינו LED או CFL במקום בו זה נדרש

אתם יכולים לחסוך כסף על ידי זהירות בשימוש החשמל שלכם. דרך אחת להשתמש בנורות חסכניות שיכולות לעלות מעט יותר, אבל יכולות להיות פעילות למשך תקופה ארוכה יותר. הן משתמשות בפחות חשמל, דבר הגורם לחיסכון בכסף בחשבון החשמל שלכם. קיימים שני סוגים של נורות שאתם יכולים להשתמש בהן: LED או CFL. למרות ש-LED הן מעט יקרות יותר מ-CFL, הן נדלקות מיד, לא מתחממות, ואורך הפעילות שלהן הוא כמעט אינסופי.

 1. הסירו את פרטי האשראי שלכם מאתרים אינטרנטיים

אנשים נוטים לחסוך זמן על ידי שמירת פרטי הכרטיס האשראי שלהם באתרים. זו דרך קלה לקנות בעזרת רק כמה קליקים, דבר הגורם לקניות לא הכרחיות. הדרך הטובה להימנע מזה היא פשוט למחוק את פרטי האשראי שלכם מהמשתמש שלכם.

בצורה הזו, אתם נאלצים להוציא את הכרטיס האשראי שלכם, דבר שיגרום לכם לחשוב אם אתם זקוקים לזה או לא. זה מציק למלא את הפרטים  בכל פעם. לפעמים להידחף לצעוד את כמה המעדים הנוספים האלה הוא מה שאתם צריכים כדי לשכנע את עצמכם אתם לא צריכים את הדברים האלה.

 1. תערכו השוואת מחירים

רובנו קונים מצרכים מאותה חנות ללא הבנה שחנויות אחרות יכולות להציע מחירים טובים יותר. פשוט הכינו רשימה של דברים שאתם רוצים לקנות (כפחי שצוין קודם) ואז תקנו את אותם הפריטים בחנות אחרת כל פעם. ומכך לבסוף, אתם תמצאו את החנות עם ההצעות הזולות ביותר. פשוט תמשיכו לקנות את המצרכים מאותה החנות ומכך תחסכו כסף.

 1. תימנעו מלהשתמש בכרטיס אשראי

אנשים משתמשים בכרטיס אשראי מתוך פיתוי, לקנות אימפולסיביות. אתם צריכים להשתמש בהם למקרי חירום בלבד. החביאו כרטיסי אשראי על ידי השמירה שלהם במקום בטוח בבית, לא בארנק. תנסו לא לשמור אותם אתכם בגלל שלפעמים אנו נוטים לקנות דברים שאנו לא צריכים, דבר המוביל לבזבוז כסף.

  הירשמו כעת!

  והיו הראשונים לקבל תוכן איכותי מפורצי דרך משמעותיים בשוק ההון

  בשליחת פרטיך הנך מאשר קבלת עדכונים חשובים ותוכן איכותי מ-D-Broker
  אתה מוגן מספאם, לעולם לא נעשה שימוש לא הולם בפרטים שלך

  השאר תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *